بیمه حمل ونقل

بیمه حمل ونقل و یا باربری چیست ؟

باربری و اتوبار صداقت بار برای مشتریان خود از بیمه باربری و حمل نقل استفاده می کند. تا کالا و اثاثیه شما را در برابر خطرات و اتفاقاتی که در حین اسباب کشی میافتد . محافظت کند تا خصارت آنچنانی برای وسایل با ارزش شما بیش نیاید. بیمه حمل و نقل بیمه ای است که بیمه گر در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گذار دریافت می کند متعهد می شود کالا و وسایل را بیمه کرد و در برزو حادثه خصارت وارد در حین اسباب کشی را پرداخت کند.
ما در موسسه صداقت بار با در اختیار داشتن افراد با تجربه که هر کدام بیش 10 سال سابقه فعالیت در جابجایی انواع اثاثیه منزل دارند بی شک یک اسباب کشی بی دردسر را برای شما به ارمغان می آورند. حال برای جلوگیری از حوادث و خطرات غیر پیش بینی از بیمه حمل بار که به بیمه باربری معروف هست استفاده می کنیم


bime
تلفن تماس بار باربری صداقت بار 1786 (بدون کد حتی با موبایل )
بیمه حمل ونقل ویا باربری چیست؟

باربری و اتوبار صداقت بار که در باربری غرب تهران سرویس دهی کند و خدمات اسباب کشی ، جابجایی وسایل سنگین ، حمل اثاثیه ، جهیزیه عروس و جابجایی دفاترو شرکت ها انجام می دهد با خدمات و بیمه ای که به مشتریان ارائه می دهد بهترین گزینه در باربری های تهران می باشد ، باربری و اتوبار صداقت بار علاوه بر فعالیت در تمام نقاط تهران و باربری تهران به شهرستان را نیز انجام می دهد .
و چه بهتر که اگر قصد جابجایی به شهرستان را دارید و برای اینکه فاصله جابجایی بیشتر هست و خطرات و اتفاقات درصد بالایی دارد بهتر است از باربری هایی برای جابجایی وسایل استفاده کنید که بیمه باربری داشته باشد .
شما عزیزان می توانید کلیه خدمات و تعرفه های ما را با دیگر شرکت های باربری مقایسه فرمایید و مطمئن شوید که خدماتی که صداقت بار ارائه می دهد را هیچ شرکت دیگر انجام نمی دهد.

شماره تلفن باربری ما شماره های ذیل می باشد. گه 24ساعته و هفت روز هفته آماده سرویس دهی می باشد.
44360360 باربری غرب تهران

88230943 باربری مرکز تهران
22117872
تماس با ما