باربری و اتوبار شمال تهران

باربری و اتوبار شمال تهران

آیا با باربری شمال تهران آشنایی دارید؟ آیا می دانید در اتوبار شمال تهران جلب رضایت مشتری بالاترین هدفی است که فعالیت های این مرکز حول آن در جریان است؟


امروزه گسترش روابط اجتماعی و افزایش ارتباطات جاده ای ، صنعت و تجارت حمل و نقل را رونق داده است. تخصصی شدن فعالیت ها به گسترش بنگاه های حمل و نقل و ارائه خدمات تخصصی از طرف این بنگاه های اقتصادی انجامیده است. با محدود بودن زمان و ارائه خدمات با کیفیت در باربری های حمل بار ، هر فرد و خانواده ای از روش استاندارد حمل بار برای نقل و انتقال بار خود از یک نقطه به نقطه دیگر کمک می گیرد. ارائه کار با کیفیت در کمترین زمان ممکن با دریافت کمترین هزینه و جلب رضایت مشتری اصولی است که بنگاه های اقتصادی حمل بار بر سر آن با هم به رقابت می پردازند. در اتوبار شمال تهران ، تلاش برای پیروز شدن در این رقابت فشرده و تنگاتنگ به صورت فعال در جریان است تا هر طور شده رضایت مشتری جلب شود.

شمال تهران

آشنایی با باربری شمال تهران


برای آشنایی با باربری شمال تهران ، چگونگی خدمات صورت گرفته در آن ، امکانات و کیفیت خدمات انجام شده در این مرکز، هزینه های حمل بار و خدمات حمایتی صورت گرفته در این موسسه ، مراحل انجام کار و روش تماس و دریافت مشاوره با ما همراه باشید.

محله های شمال تهران و محدوده تحت پوشش باربری شمال تهران

ردیف محدوده ارائه خدمات  محدوده ارائه خدمات اسباب کشی
۱ فرمانیه  نیاوران 
۲ کامرانیه  تجریش
۳ دزاشیت جماران 
۴ داودیه قلهک
۵ الهیه لویزان
۶ جردن  زگل
۷ ولنجک  مینی سیتی
۸ اوین  دروس
۹ ظفر  سوهانک 
۱۰ درکه   مبارک آباد
۱۱ پونک  حسین آباد
12 فرحزاد  محمودیه
13 سعادت آباد اقدسیه 
     

باربری شمال تهران منطقه شمال تهران را به طور کامل پوشش می دهد و خدمات حمل و نقل کالا را در این محدوده جغرافیایی انجام می دهد. هر نوع بار و اثاثیه ای که برای حمل و نقل در محله های شمال تهران دارید ، با باربری شمال تهران تماس بگیرید و سفارش حمل بار دهید.

خدمات انجام گرفته در باربری شمال تهران


باربری شمال تهران تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا بار همشهریان عزیز در شمال تهران را سراسر کشور و از سراسر کشور به تهران و بویژه شمال تهران منتقل نماید. برای همین امکانات به روز و تجهیزات مدرن را به خدمت گرفته است. رضایت مشتری مهمترین امری است که فعالیت های مرکز حمل بار بر اساس آن پایه گذاری شده است. در این بنگاه اقتصادی شعار همیشه حق با مشتری است ، در جریان است و کارها و فعالیت های بنگاه در راستای تحقق رضایت مشتری انجام می پذیرد.


رضایت مشتری هدف باربری شمال تهران


مدیر باربری شمال تهران فردی متعهد و مسئولیت پذیر است که برنامه های حمل بار را در راستای جلب رضایت کامل مشتری برنامه ریزی کرده است. حمل به موقع و ایمن بار مواردی است که رضایت مشتری در گرو آن است. برای این که حمل بار با امنیت تمام امکان پذیر شود ، مدیریت از کادری مجرب و با مهارت استفاده کرده است.

تخصص و دانش کادر اتوبار شمال تهران

همه اعضای باربری شمال تهران افرادی متخصص و ماهر هستند که دانش و تخصص ویژه حوضه فعالیت خویش را دریافت کرده اند. کارگران حرفه ای در رابطه با حمل و انتقال انواع بار: اعم از سبک و سنگین ؛ بزرگ و کوچک ، ظریف و ضخیم ، مواد فاسد شدنی و فساد ناپذیر آشنایی دارند و هر نوع بار را با رعایت اصول حمل بار با توجه به نوع ، اندازه و جنس بار و همچنین دور و نزدیک بودن فاصله انتقال بار ، حمل و منتقل می کنند. 

تجهیزات و خودروهای موجود در اتوبار شمال تهران


در این مرکز خدمت رسانی انواع مختلف خودرو سبک و سنگین برای حمل بار به نقاط دور و نزدیک وجود دارد. بار شما هر نوع و اندازه ای که باشد ف متناسب با بار شما خودرو مناسب وجود دارد و می توانید برای حمل و نقل بار خود از آنها استفاده کنید. وانت بار و تاکسی بار برای بارهای کوچک ، کامیون های 5 و 10 تُن برای بارهای متوسط و کامیون های بسیار بزرگ و ترانزیت های مجهز و با امکانات فراوان برای بارهای دور و بزرگ مناسب هستند. با توجه به نوع و جنس بار از کامیون های مسق و بدون سقف استفاده می شود.

بارهای فاسد شدنی با خودروهای یخچالدار منتقل می شوند و لوازم ظریف و شکستنی را در کامیون های مسقف منتقل می کنند. بنابرای نگران خودرو مناسب نباشید ، متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه در این مرکز آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

بسته بندی بار در اتوبار شمال تهران


بسته بندی اصولی بار قواعد و روش های مخصوص به خود را دارد. اگر اصول صحیح بسته بندی بار به درستی رعایت نشود ، بار آسیب می بیند. در اتوبار شمال تهران از لوازم و تجهیزات مدرن و اصول استاندارد برای بسته بندی بار استفاده می شود. چرا که استحکام بار اهمیت ویژه ای در این مرکز دارد..

چیدمان اصولی بار در اتوبار شمال تهران


شاید خیال کنید که چیدمان بار موضوع مهمی نیست. اما این طور نیست ، برای این که چیدمان و دکوراسیون بار به صورت منظم انجام شود ، لازم است که بارها از هم تفکیک شوند. پس از تفکیک و دسته بندی ، بارهای بزرگ ، سنگین و محکم در یک ردیف و بارهای ظریف ، نازک و شکستنی در ردیفی دیگر قرار می گیرد. استفاده از تمام فضای درون خودرو حمل بار نکته دیگری است که در موقع چیدن بار باید به آن توجه کرد. استقرار درست و منظم به استفاده مفید از فضای خودرو منجر می شود. پس دقت در ترتیب و نظم بار در انتقال بار اهمیت فوق العاده در این مرکز حمل بار دارد.

کسب رضایت مشتری در اتوبار شمال تهران


در اتوبار شمال تهران جلب رضایت مشتری بالاترین هدفی است که تمام فعالیت های صورت گرفته در جهت تحقق آن صورت می گیرد. موقعی که بار مشتری به موقع و ایمن و به دور از هرگونه آسیب دیدگی به مقصد برسد ، مشتری رضایت دارد و اعتبار باربری بالا می رود.

اعتبار باربری شمال تهران

در طی چندین سال سابقه تلاش صادقانه این مرکز حمل بار ، اعتبار مورد نیاز برای رشد فعالیت های خود را کسب کرده است. مشتریان از خدمات این موسسه رضایت دارند و با اعتماد کامل بار خود را به این موسسه می سپارند. اعتبار و اعتماد باربری شمال تهران روز به روز بر تعداد مشتریان آن افزوده است. هر روزه تعداد بیشتری از هموطنان بار خود را برای حمل و انتقال به این مرکز می سپارند.

استفاده از خدمات بیمه ای در اتوبار شمال تهران

بار مشتری فارغ از این که چه اندازه ، نوع و جنسی است ، قبل از حمل بیمه می شود. بیمه بار خسارت ناشی از حوادث ناگهانی و غیرمترقبه را به کمترین حد ممکن می رساند. جلب اعتماد و آسودگی خیال مشتری با بیمه بار تامین می شود. بنابراین هر نوع بار در اتوبار شمال تهران بیمه می شود و از حمایت و پشتیبانی شرکت های بیمه گذار برخوردار می شود. .

هزینه های حمل بار در اتوبار شمال تهران

در این بنگاه اقتصادی به هیچ وجه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی شود. هزینه حمل بار با توجه به وضعیت اقتصادی افراد جامعه که اغلب متوسط رو به پایین هستند ، در نظر گرفته می شود. تا همه اقشار جامعه بتوانند ، از امکانات و خدمات تخصصی موجود در این مرکز استفاده کنند. متناسب با نوع بار و فاصله انتقال آن هزینه بار متفاوت و متناسب است. هزینه دریافت شده متناسب با خدمت صورت گرفته است و هزینه اضافی از کسی دریافت نمی شود. در ضمن هزینه هر نوع خسارتی به بار جبران می شود.

اعتماد سازی از اصول اولیه باربری شمال تهران

تحویل به موقع بار ، اطمینان از امنیت و سلامت بار و جلب رضایت مشتری اصولی است که اعتماد این موسسه را بالا برده است. رضایت مشتری بر اعتماد و اعتبار خدمات این موسسه افزوده است. اعتماد به خدمات این موسسه اقتصادی در بالا بردن اعتماد به نفس و رضایت از کار ، کارکنان در این بنگاه اقتصادی منجر شده است. رضایت مشتریان و همچنین رضایت کارکنان اثربخشی فعالیت های این بنگاه اقتصادی را بالا برده است. شما نیز میتوانید یک بار برای همیشه به این مرکز حمل بار اعتماد کنید و حمل بار خود را به این موسسه حمل و نقل بسپارید و از اعتماد خود سود ببرید.

مراحل حمل و انتقال بار در اتوبار شمال تهرانبرای این که بتوانید بار خود را توسط اتوبار شمال تهران منتقل کنید:
  • اولین اقدام این است که از طریق شماره های زیر با همکاران ما تماس برقرار کنید و مشاوره کامل و رایگان دریافت کنید.
  • در جلسه مشاوره ، مشاوران کاردان شما را از چگونگی خدمات صورت گرفته ، زمان بهینه حمل بار و هزینه بار مطلع می کنند.
  • پس از اطمینان و اعتماد به این موسسه می توانید ، قرارداد حمل بار را امضاء کنید و با خیالی آسوده بار خود را به این موسسه بسپارید.
  • کادر مجرب و کارگران حرفه ای در بسته بندی صحیح و سریع بار در مبدإ به شما کمک می کنند.
  • همچنین این اعضا در حمل ایمن بار به داخل خودرو و انتقال بار از داخل خودرو به محل اصلی به شما یاری می رسانند.
  • اعضای اتوبار همچنین در چیدمان و مرتب کردن بار در مقصد با شما همکاری می کنند.

در صورتی که اطلاعات موجود به شما کمک کرده است ، بهتر است برای انتقال بار خود توسط این موسسه اقدام کنید و سفارش حمل بار را صادر نمایید.

1آیا صداقت بار به تمام مناطق تهران خدمات می دهد؟

بله ، اتوبار صداقت بار در تمامی مناطق تهران خودرو های خود را ساکن کرده است و شما از کجا که درخواست سرویس کنید در کوتاه ترین زمان خودرو و تیم حمل بار به محل شما اعزام می شوند.

2آیا صداقت بار با مجوز رسمی فعالیت می کند ؟

بله ، صداقت بار از جمله معتبرترین شرکت های حمل و نقل در تهران میباشد که فعالیت خود رابا مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران ارائه میدهد.

3شماره تلفن صداقت بار چیست؟

شماره تلفن ویژه صداقت بار 1786 می باشد که بدون پیش شماره حتی با موبایل می توانید تماس حاصل فرمایید؟

4آیا باربری شمال تهران به شهرستان ها هم خدمات باربری ارائه میدهد؟

بله ما در تیم حمل بار خود خدمات باربری به شهرستان ها را توسط خودرو های مناسب انجام میدهیم.

5باربری صداقت بار خدمات مشاوره اسباب کشی می دهد؟

اتوبار صداقت بار برای مشتریان خود چت آنلاین در وب سایت خود قرارداده است که می توانید با استفاده از آیکون سمت چپ پایین بصورت آنلاین قیمت و مشاوره اسباب کشی با کارشناسان ما انجام دهید

6آیا باربری شمال تهران یعنی صداقت بار بیمه هم می کند ؟

کلیه اثاثیه و لوازم شما از زمان شروع فعالیت تیم باربری صداقت بار ، تحت پوشش بیمه معتبر قرار میگیرد تا درصورت صدمه دیدن هزینه آن تمام کمال پرداخت شود. ارائه بیمه نامه و بارنامه در شروع باربری برای شما صادر میشود.

 
شماره تلفن باربری ما شماره های ذیل می باشد. گه 24ساعته و هفت روز هفته آماده سرویس دهی می باشد.
44360360 باربری غرب تهران

88230943 باربری مرکز تهران
22117872
تماس با ما