باربری و اتوبارشرق تهران

باربری و اتوبارشرق تهران

آیا با فعالیت ها و خدمات ارائه شده در باربری شرق تهران آشنا هستید؟ آیا می دانید در این اتوبار خدمات با چه کیفیتی ارائه می شود و رضایت مشتری از آن چگونه است؟


امروزه گسترش فعالیت های اقتصادی و تخصصی شدن کارها ، نیاز به تخصص و دانش را در بنگاه های اقتصادی افزایش داده است. در بنگاه های اقتصادی همچون باربری ها اهمیت این موضوع دو چندان شده است و رقابت فشرده بر سر ارائه خدمات بهتر و کسب رضایت مشتری در جریان است. مدیریت باربری شرق تهران تمام توان ، نیرو و امکانات موجود را به خدمت گرفته است تا بار مشتری را به صورت ایمن و مطمئن منتقل کند و رضایت مشتری را جلب کند.

شرق تهران

کسب رضایت مشتری در باربری شرق تهران


مدیریت صداقت بار از کادری کارآزموده و با تبحر و امکانات پیشرفته بسته بندی و ماشین آلات پیشرفته و مجهز برای حمل و نقل کالا و اثاثیه استفاده می کند. تا انتقال بار به صورت مطمئن و با امنیت کامل انتقال یابد و مشتری از خدمات دریافت شده راضی باشد. سابقه چند سال سابقه تلاش موفق این باربری اعتبار آن را تایید کرده است. بنابراین هر روز بر تعداد مشتریان صداقت بار افزوده می شود. مشتریان از کیفیت خدمات صورت گرفته توسط کادر این مرکز حمل بار رضایت کامل دارند. چرا که بار آن ها بدون هیچ نوع آسیبی به مقصد ارسال می یابد.


کادر ماهر و آموزش دیده در اتوبار شرق تهران


اعضای این مرکز خدمت رسانی همه افرادی هستند که دانش و تخصص مورد نیاز در رابطه با حرفه خود را دارا می باشند. افراد موجود در این اتوبار کارگر حمل بار ، راننده ها ، مشاوران و مدیر این شرکت اعضایی با تجربه و آموزش دیده هستند. شاید فکر کنید ، که کارگری مگر آموزش نیاز دارد؟ بله چگونگی حمل اسباب و اثاثیه و عدم آسیب دیدگی آن هم هنر است هم دانش و تخصص. کارگر حمل بار علاوه بر قدرت بدنی بالا لازم است در رابطه با روش های حمل بار آموزش ببیند. در آموزش مربوطه طریقه مناسب حمل بار ایمن و سالم به افراد آموزش داده می شود.

محدوده کاری باربری شرق تهران


از شرق تهران به سراسر کشور و از سراسر کشور به منطقه شرق تهران بزرگ می توانید برای حمل بار خود از خدمات این باربری بهره مند شوید و بار خود را حمل نمایید.

منطقه شرق تهران شامل: مناطق 4 ، 8 ، 13 ، 14 و 15 تهران می باشد. مناطق 3 ، 7 و 12 نیز متمایل به شرق تهران می باشند. از نواحی و محله های معروف تهران :

ردیف محدوده ارائه خدمات  محدوده ارائه خدمات 
۱ امام حسین پاسداران 
۲ افسریه هروی 
۳ مسعودیه ساقدوش 
۴ پیروزی  رسالت 
۵ دماوند حکمت 
۶ چهارراه تلفونخونه تهرانپارس 
۷ هفت حوض صادقیه 
۸ قاسم آباد هنگام 
۹ پدرثانی تهران نو
۱۰ تسلیحات حشمتیه
۱۱ وحدتیه شمیران نو
12 اصفهانک دلاوران
13 حشمتیه سراج
 14 نارمک استخر 
15 سرخه حصار خاک سفید
18 شمس آباد مجیدیه
 19 قنات کوثر نظام آباد

استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و مدرن در باربری شرق تهران


در این مرکز حمل بار ماشین های مجهز و پیشرفته در نوع و سایزهای گوناگون موجود است. از وانت بار و تاکسی بار برای حمل بارهای کم و کوچک گرفته تا کامیون های متوسط و بزرگ مسقف و بدون سقف و ترانزیت های مجهز حمل بار همه در این مرکز موجود است. مشتری می تواند برای حمل و نقل بار خود ماشین مناسب را سفارش دهد و بار خود را منتقل نماید. .
کارگر حرفه ای کسی است که چم و خم چگونگی حمل و نقل بار را به خوبی بلد است و می داند به چه شیوه ای یک بار بزرگ ، سنگین و حساس را از راهروهای باریک و تنگ و طولانی به گونه ای عبور دهد که لوازم آسیب نبیند. 

روش های برقراری تماس با اتوبار شرق تهران


برای این که بتوانید با دفتر اتوبار شرق تهران در ارتباط باشید ، از طریق شماره های زیر با این دفتر تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده در این مرکز و چگونگی حمل و نقل بار و بهترین زمان حمل بار مطلع شوید. پس از دریافت مشاوره رایگان و آگاهی یافتن از اطلاعات مذکور می توانید به این موسسه اعتماد کنید و بار خود را با اطمینان کامل به آن ها بسپارید.

بسته بندی اثاثیه و لوازم در اتوبار شرق تهران


در این اتوبار از لوازم محکم و به روز بسته بندی و روش های نوین برای بسته بندی اثاثیه و لوازم استفاده می کنند. قبل از بسته بندی ، اجناس از نظر نوع و جنس بار از هم تفکیک می شود و پس از مرتب کردن و دسته بندی هر بار در محل مشخصی مستقر می شود. پس از استقرار بار در کامیون حمل بار همه فضاهای خالی با مواد نرم صنعتی و پیشرفته مسدود می شود. تا بار مورد نظر ضمن انتقال به مقصد بر اثر ضربات وارده و تکان های موجود آسیب نبیند. همچنین بسته بندی لوازم آشپزخانه و اثاثیه شکستنی به صورت جداگانه قبل از منتقل کردن توسط نیروهای باربری به شیوه اصولی و منظم انجام می شود. کادر موجود روی هر بسته مشخص می کنند که داخل آن بسته چه نوع وسیله ای وجود دارد و مربوط به چه شخص یا مکانی است.


بارهای فاسد شدنی با خودروهای یخچالدار منتقل می شوند و لوازم ظریف و شکستنی را در کامیون های مسقف منتقل می کنند. بنابرای نگران خودرو مناسب نباشید ، متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه در این مرکز آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

اعتماد و اعتبار باربری شرق تهران

این موسسه حمل بار برای این که مشتری راضی باشد ، تمام توان خود را به خدمت گرفته است. در طی چندین سال که از کار و تجربه این موسسه میگذرد ، اعضای مجموعه با عمل صادقانه خود به همه ثابت کرده اند که برای جلب رضایت مشتری از جان و دل مایه میگذارند و تمام توان خویش را به خدمت می گیرند تا بار مشتری را ایمن و سالم به مقصد برسانند. تجربه چندین ساله آن ها نیز این گفته را تایید و تضمین می کند. مشتریان از کیفیت خدمات صورت گرفته در این مرکز حمل بار رضایت دارند و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

شیوه چیدمان منظم بار در اتوبار شرق تهران

کادر مجرب و حرفه ای این مرکز حمل بار ، اثاثیه و بار مورد نظر را در درون کامیون های حمل بار و صورت منظم و تفکیک شده می چینند. به گونه ای که بیشترین استفاده از فضای درون خودرو صورت بگیرد. این اعضا همچنین پس از انتقال بار به مقصد اصلی در چیدن و منظم کردن اثاثیه با صاحب بار کمک می کنند و در کمترین زمان ممکن با استفاده از مهارت و دانش خود به صورت اصولی اثاثیه را در منزل و یا مکان جدید می چینند. برای تنظیم دکوراسیون منزل و محل کار می توانید به دانش و تخصص این افراد اعتماد کنید و دکوراسیون اثاثیه خود را به آن ها بسپارید. .

مراحل انجام کار در باربری شرق تهران  • اگر باری برای حمل دارید و مایل هستید با باربری شرق تهران ان را منتقل کنید ، با استفاده از شماره تلفن های زیر با این مرکز تماس بگیرید.
  • پس از برقراری تماس ، مشاوران متبحر باربری در رابطه با چگونگی حمل بار ، هزینه های دریافتی و همچنین زمان بهینه حمل بار با شما مشورت می کنند.
  • پس از دریافت راهنمایی های لازم ، این شما هستید که تصمیم می گیرید بار خود را به این موسسه بسپارید یا نه.
  • اگر تصمیم گرفتید که بار خود را به این مرکز بسپارید ، کادر مجرب موجود در این مرکز حمل بار ، برای بسته بندی و چیدن منظم بار خدمت می رسند.
  • پس از این که بار به صورت منظم دسته بندی و بسته بندی شد ، کادر موجود با مهارت تمام آن را به داخل خودرو های حمل بار منتقل می کنند.
  • کارگران بار را در داخل خودرو حمل بار به صورت منظم و مرتب می چینند. طوری که با حرکت خودرو و تکان های موجود در بین راه به بار ضربه وارد نشود و بار آسیب نبیند.
  • با رسیدن به مقصد ، کادر موجود اثاثیه را به صورت منظم و مرتب به مقصد نهایی حمل می کنند.
  • پس از گذاشتن بار در درون محل تازه می توانید از کادر موجود برای چیدمان و دکوراسیون محل تازه اثاثیه کمک بگیرید.

هزینه های حمل بار در باربری شرق تهران


در مرکز حمل بار شرق تهران هزینه اضافی از کسی گرفته نمی شود. مدیریت باربری نوع هزینه های حمل بار را به گونه ای تعین و تنظیم کرده است که همه اقشار متوسط و کم درآمد جامعه نیز بتواند ، در زمان حمل اثاثیه و لوازم خود از خدمات حرفه ای و تخصصی برخوردار باشند. برای همین هزینه های دریافتی نسبتاً پایین است. تناسب بین بار و ماشین و همچنین تناسب بین هزینه های پرداختی و خدمت دریافت شده در این مرکز حمل بار از منصفانه بودن قیمت ها حکایت دارد. مدیریت قصد دارید درآمد بیشتر و سود بالاتر را با افزایش تعداد بارهای منتقل شده و قابل انتقال افزایش دهد. برای این که تعداد بارها افزایش یابد و مشتری راضی باشد ، هزینه های دریافتی را نسبتاٌ کم در نظر گرفته اند.

با مرتب کردن لوازم ، بار تحویل مشتری داده می شود و نیروها برای انجام وظیفه بعدی مهیا می شوند. آیا شما برای حمل و نقل بار خود از خدمات اتوبار شرق تهران کمک گرفته اید؟ آیا از خدمات انجام شده در این باربری و اخلاق کاری نیروی انسانی آن آگاه هستید؟ آیا می دانید در این مرکز حمل بار هزینه های دریافتی متناسب است؟ نظر خود را در این رابطه به اشتراک بگذارید.

1آیا صداقت بار به تمام مناطق تهران خدمات می دهد؟

بله ، اتوبار صداقت بار در تمامی مناطق تهران خودرو های خود را ساکن کرده است و شما از کجا که درخواست سرویس کنید در کوتاه ترین زمان خودرو و تیم حمل بار به محل شما اعزام می شوند.

2آیا صداقت بار با مجوز رسمی فعالیت می کند ؟

بله ، صداقت بار از جمله معتبرترین شرکت های حمل و نقل در تهران میباشد که فعالیت خود رابا مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران ارائه میدهد.

3شماره تلفن صداقت بار چیست؟

شماره تلفن ویژه صداقت بار 1786 می باشد که بدون پیش شماره حتی با موبایل می توانید تماس حاصل فرمایید؟

4آیا باربری شرق تهران به شهرستان ها هم خدمات باربری ارائه میدهد؟

بله ما در تیم حمل بار خود خدمات باربری به شهرستان ها را توسط خودرو های مناسب انجام میدهیم.

5آیا باربری شرق تهران یعنی صداقت بار بیمه هم می کند ؟

کلیه اثاثیه و لوازم شما از زمان شروع فعالیت تیم باربری صداقت بار ، تحت پوشش بیمه معتبر قرار میگیرد تا درصورت صدمه دیدن هزینه آن تمام کمال پرداخت شود. ارائه بیمه نامه و بارنامه در شروع باربری برای شما صادر میشود.

 
شماره تلفن باربری ما شماره های ذیل می باشد. گه 24ساعته و هفت روز هفته آماده سرویس دهی می باشد.
44360360 باربری غرب تهران

88230943 باربری مرکز تهران
22117872
تماس با ما